Oturum Aç Kayıt Ol


Reklam Vermek İçin by Cryptr.Org Ads.®
Facebook Paylaş


Goruntuleme Modu Normal Mod | Çizgisel Görünüm
CrypteX v1.0 Ticari Şifreleyici (Crypter Software)
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Ap0x Çevrimdışı
Administrator & Forum Leader
*

Üye no: 3
Yorumları: 2,936
Konu Sayısı:
Ülke
Kayıt Tarihi: 08-09-2010
22
Yorum: #1
Award_star_gold_2  CrypteX v1.0 Ticari Şifreleyici (Crypter Software)
Reklam Vermek İçin by Cryptr.Org Ads.®
CrypteX Ticari Crypter | Ticari Dosya Şifreleyici...
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

CrypteX.NET BİR CRYPTR.ORG İŞTİRAKİDİR.
YASAL BİLGİ VE KULLANICI SÖZLEŞMESİ (Türkçe) :

YAZILIMIN SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ (EULA)

CRYPTEX YAZILIMINI SATIN ALMADAN VE KULLANMADAN ÖNCE, LÜTFEN BU LİSANS SÖZLEŞMESİNİ DİKKATLE OKUYUN.BU YAZILIMI SATIN ALARAK VE KULLANARAK BU LİSANSIN ŞARTLARINA UYMAYI KABUL EDİYORSUNUZ.BU LİSANSIN ŞARTLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, YAZILIMI YÜKLEMEYİN YA DA KULLANMAYIN VE CİHAZINIZDAN YAZILIM İLE TÜM İLGİLİ DOSYALARI SİLİN.

Bu Windows yazılımı ve bu ürüne dahil resim, ses, ve ek bileşenleri (topluca "Yazılım" olarak anılacaktır) CRYPTEX’İn telif hakları saklı malıdır ve onun lisans emeği (toplu olarak "CRYPTEX" olarak anılacaktır).Bu yazılım size lisanslanmıştır (satılmış değildir) ve CRYPTEX Yazılıma dahil tüm telif hakların, ticari sırların, patentlerin ve diğer tüm mülkiyet hakların tek sahibidir. Sadece bir Windows üzerinde Yazılımı kullanma lisansınız var.Sıradakilere hakkınız yoktur: (1) kopyalamaya (yedekleme amaçlı bir kopyasını sahip olmanın dışında), dağıtmaya, kiralamaya,Yazılımın tamamını veya herhangi bir bölümünü kiralamaya veya alt lisans vermeye; (2) değiştirmeye, düzenlemeye veya Yazılımı türetmeye; (3)telefon veya elektronik herhangi bir araç kullanarak, ağ üzerinden yazılım iletmeye; (4)ters mühendislik, parçalara ayırmaya veya Yazılımı yeniden derlemeye.

Yazılımı devretmeye hakkınız var, ancak sadece alıcı Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’nde belirtilen Şartlar ve Koşulları Kabul ettiği taktirde. Yazılımı aktarmanız durumunda, lisansınız otomatik olarak iptal edilir ve sizin tarafınızdan kurulan veya yazılımın kurulduğu cihazlarda varolan tüm kopyaları silerek, tüm bileşenleri, belgeleri ve ilgili dosyaları devralana transfer etmeniz gerekir.

Sıradaki haftalık sınır dışında bu yazılımın kullanımı sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve ürünün devredilemez garantisini kabul etmektesiniz.CRYPTEX orjinal alıcıya satın alma tarihinden itibaren 7 günlük bir süre için, yazılımın normal kullanım şartlarında malzeme ve işçilik kusurlarından arınmış olacağını garantiler. Yazılımın arızalı olduğu ortaya çıkarsa, dijital medyanın satın alındığı tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde kusurlu olduğunu kanıtını sağlayan alıcıya CRYPTEX ücretsiz arızalı dijital medyanın yerine yenisini verecek.

Bu Sözleşme’nin koşulları herhangi bir zamanda değişebilir ve herhangi bir değişiklik olması durumunda, lisans sözleşmesinin güncelleştirilmiş sürümünü bu sayfada görünecektir.

CRYPTEX Yasal Sözleşme

Ek Olarak Amacı Dışında Kullanımda;

Üzerinde uygun yetkiniz olmayan bir Bilgisayar veya başka bir cihaz üzerine gözetleme yazılımı yüklemek çoğu durumda bir Federal ve/veya bir Devler Hukukunun İhlali kabul edilir ve çoğu durumda cihazın kullanıcılarına izlendiklerini bildirmek zorundasınız.Cihaz sizin değilse veya cihazın kullanımını izlemek için uygun izniniz yoksa, aygıta bu yazılımı yüklerseniz federal veya eyalet yasalarının ihlali anlamına gelebilir.

Biz kesinlikle yasadışı amaçlar için yazılımın kullanımını onaylamıyoruz.

CRYPTEX’den şifreleme yazılımı satın almak ve indirmek için aşağıdaki şartlara razı olmanız ve kabul etmeniz gerekir:
Yazılımın üzerinde yüklü olduğu Windows'un veya cihazın yasal sahibi olduğunuzu veya size cihazın sahibi tarafından Windows'u,içeriğinin ve kullanıcılarının yetkili yönetici olmak için yazılı açık izin hakkı verildiğini biliyor ve kabul ediyorsunuz.
Size ait olmayan veya üzerinde uygun izne sahip olmadığınız bir Windows üzerine CRYPTEX yüklerseniz veya kullanımı yerel, eyalet veya federal yasa tarafından yasadışı olarak kabul edilir herhangi bir durumda, yasanın verdiği ölçüde kanunları uygulamak zorundayız.Bu yükümlülüğe her türlü talep edilen müşteri verileri, satın alma ile ilgili veya ürün odaklı bilgileri yetkililere sağlamak da dahildir.
Tüm yasa ve kısıtlamaları ile uyumlu olmasını sağlamak için, sizin belirli coğrafi bölgenizdeki tüm yerel, eyalet ve federal yasalar hakkında bilgi sahibi olacağınızı kabul ediyorsunuz. Sizin bulunduğunuz bölgede bir aygıt üzerinde,aygıtın sahibi olup olmamanız farketmeksizin, diğer bireyleri izlemek yasadışı olabilir.Hiçbir koşulda herhangi bir yetişkini ona önceden ifade edilen bilgi ve rızası olmaksızın izlemeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizin koşullarını kabul etmiş sayılırsınız ve cihazda oluşabilecek bir arıza ya da CRYPTEX'in kötü ve yanlış kullanımı sonucu size gelebilecek zararlardan ötürü ortaya çıkabilecek dava veya yasal işlemler için Yazılım Yazarının CRYPTEX ve Cryptr.Org’un sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz..

---> CRYPTEXCRYPTER TİCARİ BİR DOSYA ŞİFRELEME PROGRAMIDIR <---

English Version

A cryptex.net CRYPTR.ORG subsidiary.
LEGAL INFORMATION AND USER AGREEMENT (Turkish):

END USER SOFTWARE LICENSE AGREEMENT (EULA)

BEFORE USE AND the CRYPTEX SOFTWARE from PURCHASE, PLEASE READ THIS LICENSE AGREEMENT CAREFULLY OKUYUN.B SOFTWARE PURCHASING AND USING YOU DO NOT AGREE TO ACCEPT EDİYORSUNUZ.B LICENSE TERMS BE BOUND BY THE TERMS OF THIS LICENSE, SOFTWARE SOFTWARE AND ALL RELATED FILES FROM YOUR USE AND APPLIANCE OR LOAD DELETED.

This Windows software and included in the product images, audio, and referred to as additional components (collectively the "Software") cryptex reserves copyrights are property and its licensors labor (collectively "CRYPTEX" hereinafter) .This software is licensed to you (not sold ) and CRYPTEX including all copyrights to the software, trade secrets, is the sole owner of the patents and all other intellectual property rights. Just do not have the right to those of your license to use the software on a Windows var.sıra: (1) copy (except of having backup for a copy), distribute, lease, all of the software or not to lease or sub-license any part of it; (2) modify, edit or software to derive; (3) using the telephone or electronically by any means, to deliver software over the network; (4) reverse engineer, or disassemble the Software to recompile.

You have the right to transfer the software, but only the recipient specified in the Terms and Conditions End User License Agreement, if they agree. If you transfer the software, your license is automatically canceled and deleting your existing copies of the software to be installed in established or device on your side, all the components, you will need to transfer to the transferee documents and related files.

Next week limit use of this software apart from the date of purchase is your responsibility and guarantee the inalienable product considered etmektesiniz.cryptex original buyer 7 for a while day, the software's normal operating conditions, warranties will be free from material and workmanship defects. If it turns out that the software is defective, the digital media receiver from the date of purchase, providing evidence that defective within 7 days CRYPTEX failed to provide a replacement free of digital media.

In case the terms of this Agreement may change at any time and of any changes, the updated version of the license agreement will appear on this page.

CRYPTEX Legal Agreements

As additional aim of Outside in use;

On the appropriate authority to a non-computer or another device on the to install the monitoring software in most cases, a federal and / or a Giants is considered violation of the law and report many cases they monitored users of the device zorundasınız.cihaz you do not have appropriate permission to monitor the use of your or if the device is the device that If you install the software may be a violation of federal or state laws.

We certainly do not approve of the use of the software for illegal purposes.

buy encryption software and to download the cryptex and you must be willing to accept the following conditions:
Windows is installed on the software or device that you are the legal owner or by the owner of your Windows device, content and users are given the right to know the express written permission and agree to be competent managers.
If you install CRYPTEX on a Windows you do not have appropriate permission not belong to you or on or use of local, it is considered illegal by state or federal law in any case, apply the criteria to the law given by the law zorundayız.b liability to any demanding customer data, with purchase It is included to provide information to the authorities concerned or product oriented.
To ensure compliance with all laws and restrictions, all of you in your specific geographic areas of local, you agree that you will learn about state and federal laws. On a device in your area, no matter whether you own the device, to monitor the condition of the other members of illegal olabilir.hiçb you agree to monitoring without the knowledge and consent of an adult is expressed to him in advance.
You acknowledge that the End User License, you agree to the contract our conditions and faults or cryptex to the device from poor and misuse as a result of litigation that may arise due to the damages you or for legal proceedings to be responsible for software authors of CRYPTEX and cryptr.org the ..

---> CRYPTEXCRYPTER TRADING PROGRAMS file encryption is <---

KISACA PROGRAM HAKKINDA ÖZET GEÇECEK OLURSAK

Bilgi Notu :gizli başlangıç hiçbirşekilde başlangıç yöneticisinde ve ek başlangıç yöneticisi yazılımlarında algılanmaz gözükmez windows başladığından sonra sistem sabitlendikten sonra çalışır.

herhangi bir exe ( uygulama) uzantısı ile adapte bir şekilde çalışabilme ihtiyaca göre EOF ayarlayabilme  - (extra dll,ocx gerektirmediği sürece PE uygulamaların tümünde çalışır.)

aklınıza takılan tüm sorularınızı cevaplayabileceğimizi bildirmek ister iletişim için aşşağıdaki iletişim yollarıyla bizle iletişime geçebilirsiniz.
görüşmelerimizin gizliliği son derece önemlidir.

Not : Satın Aldığınız Yazılım İçin Dilerseniz Faturanızı Online Olarak PDF Formatında Alabilirsiniz.
Faturanız : Bilişim Hizmeti Olarak Kesilecektir. Fiyatlarımıza %30KDV (Yazılım) Dahildir. 

Skype : xan0ther
VK : vk.com/Ap0x.aspx

Ücret ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz...

 

 

 
Resim
 Adım Samet Namıdiyar Ap0x  Adı : Samet Soyadı : Karaeski
İnsanoğluyum
Hayatım Boyunca Herhangi bir Mesleğe Bağlı Kalmadım, Hastasıda Olmadım.
Benim Hastalığım Başka. Yılın 365 gününün 101 ini Hack Yaparak Geçiririm 35 Gününü All The Time Pompa Yaparak Geçiriyorum Desek,
45 Gününüde Arkadaşlarımla Beraber Geçiriyorum Beyin Fırtınası Misali Desek, 60 Gününüde Alışveriş Rakı Partileri Desek,
Geriye Kalır 125 Gün 125 Günde Ne Mi Yapılabilir Evlenilebilir, Dünya Turuna Çıkılabilir, Jigolo Olunabilir, Borsa Bahis At Yarışı Futbol Turnuvaları Yapılabilir,
Kilo Alıp Verilebilir , Sıkıldığın Sevgilinden Ayrılıp Bir Başkasıyla Çıkılabilir , Sıkı Çalışılırsa İnceden Fit Bir Vucuda Sahip Olunabilir Sonrasında Brazzers'a Başvurulabilir , Herşey Yapılabilir.
Varoş Bir Ailenin Tek Erkek Evladıyım. Rahmetli Babamın En Büyük Mirası Hayalleriydi,İyi Kotu Ev , İyi Kotu Arabamız Olucaktı Geçinip Gidicektik.
Allah Rahmet Eğlesin. Eğlesinde Neoldu Hu Ha ? Sıfıra Sıfır Elde var Sıfır. Erkek Çocukları Babalarını Örnek Alır. Onun Gibi Durur , Onun Gibi Yürür , Onun Gibi Konuşur , İyide Ben Şimdi Rahmetlinin Nesini Örnek Alıcam?
Cin Başkaa Peri Başkaa. Benim En Büyük Hayalim Ne Biliyormusunuz ??? Türklerin Bu Dalda En İyi Olduğunu Dünyaya Kanıtlamak.
Son Düzenleme: 17-05-2015, Saat: 11:17, Düzenleyen: Ap0x.
16-05-2015, Saat: 09:14
Quote this message in a replyWWW Find all posts by this userAra Like This MessageBeğen Quote this message in a replyAlıntı Yap
Aşağıdaki 1 üye Ap0x üyesinin mesajını Beğendi:
Andy (16-05-2015 09:49 PM)
Ap0x Çevrimdışı
Administrator &amp; Forum Leader
*

Üye no: 3
Yorumları: 2,936
Konu Sayısı:
Ülke
Kayıt Tarihi: 08-09-2010
22
Yorum: #2
RE: CrypteX v1.0 Ticari Şifreleyici (Crypter Software)
File Binder,Downloader,Advanced Startup Crypter ve Birçok Özelliği Bulunmakta CrypteX Kullanın Farkı Farkedin...
16-05-2015, Saat: 11:44
Quote this message in a replyWWW Find all posts by this userAra Like This MessageBeğen Quote this message in a replyAlıntı Yap
Andy Çevrimdışı
Programmer

Üye no: 61
Yorumları: 1,205
Konu Sayısı:
Ülke
Kayıt Tarihi: 01-10-2010
5
Yorum: #3
RE: CrypteX v1.0 Ticari Şifreleyici (Crypter Software)
Uzun süredir düşünülen bir çalışma Ap0x yazdıysa arkanıza bakmayın.
16-05-2015, Saat: 09:58
Quote this message in a replyWWW Find all posts by this userAra Like This MessageBeğen Quote this message in a replyAlıntı Yap
Aşağıdaki 1 üye Andy üyesinin mesajını Beğendi:
Ap0x (17-05-2015 11:18 PM)
Ap0x Çevrimdışı
Administrator &amp; Forum Leader
*

Üye no: 3
Yorumları: 2,936
Konu Sayısı:
Ülke
Kayıt Tarihi: 08-09-2010
22
Yorum: #4
RE: CrypteX v1.0 Ticari Şifreleyici (Crypter Software)
Teşekkürler Andy :)
17-05-2015, Saat: 12:22
Quote this message in a replyWWW Find all posts by this userAra Like This MessageBeğen Quote this message in a replyAlıntı Yap
X-B4 Çevrimdışı
Anarchy Of Underground

Üye no: 2430
Yorumları: 1,650
Konu Sayısı:
Ülke
Kayıt Tarihi: 02-04-2012
0
Yorum: #5
RE: CrypteX v1.0 Ticari Şifreleyici (Crypter Software)
Bu adam bu işi iyi yapıyor, kurcaladım, kullandım, sonuç muhteşem.
18-05-2015, Saat: 12:45
Quote this message in a replyWWW Find all posts by this userAra Like This MessageBeğen Quote this message in a replyAlıntı Yap
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Award_star_silver_1 Trpro.NET Private Crypter "Eşsiz" Ap0x 255 36,249 06-12-2016, Saat: 12:07
Son Yorum: sys-worm
  Crypter Aranıyor artar02 0 1,765 28-09-2016, Saat: 11:43
Son Yorum: artar02
  Energy Crypter VB6 FUD ocuuhack 1 960 01-10-2014, Saat: 03:39
Son Yorum: meannn
Award_star_gold_2 Turkey Crypter - Trpro.NET Ap0x 14 4,279 04-05-2013, Saat: 03:33
Son Yorum: DataBase
  Crypter Yapımı Videolu Anlatım ZeBaNi 107 15,956 04-05-2013, Saat: 12:17
Son Yorum: SanalDarbeCW
  Trpro Invisible Crypter [FUD] Individual 19 3,988 09-02-2013, Saat: 02:53
Son Yorum: ryok48
  Crypter phoenix 4 1,364 13-08-2012, Saat: 08:52
Son Yorum: kursat205
  Depwan Crypter Private Undected # Fuck Avira Depwan 2 1,210 24-08-2011, Saat: 12:54
Son Yorum: Batudator
  TrPro Private - Crypter [By MuFeTTiS'] By Mufettis 1 1,310 26-02-2011, Saat: 12:26
Son Yorum: Ap0x

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Reklam Vermek İçin by Cryptr.Org Ads.®


NAVİGASYON Tasarım By Ap0x
Copyright © Cryptr.Org 2009 - 2020 All Right Illegal Reserved
Yandex.Metrica
DMCA.com Protection Status